Szivacskézilabda tehetséggondozó tábor a Medgyessyben

Tehetséggondozásunk egyik fő területe a sport. Ennek megfelelően egész tanévben sokat mozognak a gyerekek, megmutatják tudásukat mind a labdarúgásban, tornában és a szivacskézilabdában is. Számos versenyen szereztek dobogós helyezéseket. A kitartó munka méltó lezárása a június végén megrendezésre kerülő szivacskézilabda tehetséggondozó tábor, melyen 1-6. osztályig, mintegy 40 gyermek vett részt.

Palotásné Horváth Melinda, Galamb Péter és Papp Gábor kollégák  szervezésében tábori bajnokságot rendeztek, edzőmeccsre vitték a gyerekeket az Óbudai Sportiskolába illetve elvégezték a Tehetségpont által előírt felméréseket is. Iskolánk alapítványa biztosította a jutalmazás anyagi hátterét, az utazás költségeit pedig a Tankerület.

Sportolás mellett jutott idő fagyizásra és egy nap fürdésre is. Tartalmas hetet töltöttek együtt diákjaink, reméljük a következő táborra is hasonlóan nagy lesz az érdeklődés.