Az iskola bemutatkozása

munkakör betöltésére!

Részletekért kattintson ide!

Állások a Medgyessyben!

Magyar szakos tanár vagy magyar műveltségterülettel rendelkező tanító, technika szakos tanár vagy technika műveltségterülettel rendelkező tanító kolléga jelentkezését várjuk.
Jelentkezni a bertokne.d.mariann@medgyessyisk.hu email címen,
vagy a 30/444-5839-es telefonszámon lehet.

Dr. Bertókné Daróczi Marianna                                                                                                                                                    intézményvezető

Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

állást hirdet

kertész, karbantartó

munkakör betöltésére.

Frissült a könyvtár oldala

!!Változás!!

Szeptember 10. 17 óra a alsós szülői értekezlet,  szeptember 11. 17 óra felső tagozatos szülői értekezlet.

Idegen nyelvi tábor video összefoglaló Gosau 2018. június.
A  képre kattintva megtekintheti.

A tanévnyitó ünnepség szeptember 3-án 8 órakor lesz.
 Az elsősök szülői értekezletének időpontja szeptember 10. 17 óra.

Szeptember 10. 17 óra a alsós szülői értekezlet,  szeptember 11. 17 óra a felső tagozatos szülői értekezlet.

Állások a Medgyessyben!

Jelentkezni a
bertokne.d.mariann@medgyessyisk.hu email címen,
vagy a 30/444-5839-es telefonszámon lehet.

Dr. Bertókné Daróczi Marianna                                                                                                                                                    intézményvezető

Osztályozó és javítóvizsga

Kedves Szülők és Diákok!

Az osztályozó-és pótvizsga augusztus 30-31-én 8:00-kor kezdődik! A vizsgára való felkészülést segítve, a szaktanárok konzultációt biztosítanak augusztus 27-én 28-án és 29-én 8 és 9 óra között. Sikeres felkészülést kívánok!

dr. Bertókné Daróczi Marianna